Emet-Impex

Nazwa firmyEmet-Impex
MiejscowośćGliwice, powiat Gliwice, woj. Śląskie
UlicaBłogosławionego Czesława 13C
Kod pocztowy44-100
Numer telefonu323316700
Adres strony WWWEmet-impex.com.pl
KategorieArmatura przemysłowa
Opis firmy

Emet Impax to producent armatury dla przemysłu. Doskonale znamy potrzeby współczesnej branży przemysłowej, a co za tym idzie, staramy się dostosować nasz asortyment do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza armatura przemysłowa to doskonała jakość wykonania, najlepsze materiały, ciekawa stylistyka i co najważniejsze – korzystne ceny. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj, że armatura przemysłowa może być piękna i funkcjonalna. W Emet Impax przełamujemy schematy i sięgamy po najlepsze rozwiązania.

Słowa kluczoweArmatura przemysłowa, Analityka gazowa, Analityka wodna, Armatura kwasoodporna, Armatura petrochemiczna, Armatura rafineryjna, Armatura w wykonaniu morskim, Armatura zabezpieczająca, Arnap, Auma, Automatyka przemysłowa, Burkert, Chromatografy gazowe
Informacje o wizytówcenumer ID: 2199893; rejestracja: 23/05/2017; liczba odsłon: 20

Czytaj opinię o firmie(0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - Emet-Impex - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest siedem minus dwa*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!